מוצרי פרסום לקידום מכירות – למי זה טוב ?

מוצרי פרסום במרכז

מוצרי פרסום לקידום מכירות – למי זה טוב ?

אחד הדרכים כיום למתג חברה או מוצר כלשהו הוא על ידי יצירה או שיווק של מוצרי פרסום כגון פריט לבוש אופנתי עם הדפס הנושא את שם המותג את הלוגו של החברה.ישנם כיום המון אביזרי אופנה וביגוד שעליהם ניתן להדפיס את שם המוצר כגון שרוכים לתג עובד עם שם החברה , כובעים עם הדפס הלוגו של החברה, הדפסה על חולצות או תיקים, עיטים לעובדי החברה או כמתנה ללקוחות. ועוד מגוון רחב של מוצרים כגון צמידי זיהוי, סיכות כפתור ועוד. 

מוצרי פרסום לחברות / מוצרי חברה

רוב החברות היום משתמשות בפריטי לבוש על מנת לשווק את המוצר או את שם העסק שלהם, וזוהי אחת הדרכים שעוזרות לכל חברה או עסק עצמאי למתג את עצמו. בתי דפוס וחברות שמייבאות ומשווקות מוצרי פרסום לקידום מכירות משתמשים בטכנולוגיות הדפסה חדשות באיכות גבוהה מאד.

מוצרי פרסום לשימוש אישי או לקבוצות

קיים היום מגוון רחב של אפשרויות לשדרוג כל מסיבה או אירוע חברתי – לדוגמא הדפסה על חולצות למסיבות רווקים או לחתונה , אם עיצוב אישי ומשפט מצחיק שמתאר את האירוע , כמו כן הדפסה על חולצות לקבוצות רכיבה לדוגמא , או לתנועת נוער , מסיבות כיתה ועוד המון אירועים חברתיים .

מוצרים לתחרויות

מארגנים לעצמכם תחרות ספורט כמו מרוץ אופניים או ריצה ? האם אתם חלק מקבוצת כדורגל ? ניתן למצוא כיום בתי דפוס וחברות לייבוא ושיווק מוצרי פרסום המייבאות ומשווקות מוצרים לתחרויות עם הדפסה מקורית לכל אירוע  – הדפסה על תיקים , הדפסה על כובעים , הדפסה על חולצות – הכול כמובן בעיצוב אישי בזמן הכנה מהיר.

 

 Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*