קידום אתרים אורגני בגוגל

קידום אתרים אורגני בגוגל

בעולם תחרותי של ימינו , הוכח וידוע שרק אתרים שמופיעים בעמוד הראשון של גוגל לאחר החיפוש מקבלים תנועה מקהל הגולשים.

אחת המטרות שלי כשהקמתי את האתר הוא לכתוב מאמרים קצרים ומתומצתים , אפשר להגיד סוג של טיפים קטנים וזאת על מנת להפוך את האתר קל לקריאה לכל מי שמתחיל ורוצה להיכנס לתחום של קידום אתרים וכתיבה שיווקית.

ובכן , קודם כל נעשה קצת סדר .

מה זה קידום אורגני ?

אחד המטרות של גוגל הוא לא מקדמי האתר או בעלי האתרים . המטרה הראשית של מנוע החיפוש היא לתת לגולשים את התוכן הרלוונטי והנכון ביותר למילות החיפוש . ולכן, הכלל העיקרי שמנחה אותי בקידום אתרים הוא לדעת ולהבין ולצפות מראש איך לקוח חושב , מתנהג , מה יהיה רלוונטי עבור מילות חיפוש שלו או הביטוי שהוא מחפש.

להבדיל מקידום ממומן בו אתה משלם על כל קליק לגוגל , הידוע בשם PPC – Pay Per Click , בקידום אורגני האתר שלך מופיע בתוצאות חיפוש על סמך הרלבנטיות של מילות החיפוש לתוכן האתר שלך. לדוגמא , אם יש לך אתר שעוסק במכירת מצלמות וידאו , ולקוח רושם בשורת החיפוש של גוגל "מצלמת וידאו להשכרה" , האתר שלך אמור להופיע בתוצאות החיפוש ופה אנו מקדמי אתרים נכנסים לפעולה ..

הנה רשימת דרכי פעולה לקידום אתרים ( יש מאמר על כל אחד ואחד מהם בהמשך ) :

  • ניתוח מילות מפתח רלוונטיות
  • תוכן שיווקי מותאם למילות מפתח
  • בניית קישורים פנימיים ועוגנים
  • בניית קישורים מפנים מהאתר לאתרים אחרים
  • בניית קישורים חיצוניים מאתרים אחרים לאתר
  • תיוג ומתן שם לכל תמונה באתר
  • עיצוב לינקים

כל פרמטר פה מהווה גורם חשוב בקידום האתר וכולם חשובים . אך הדבר הכי חשוב שחייבים לזכור בקידום הוא שהתוכן חייב להיות טבעי , שיווקי , ומותאם למילות המפתח . התוכן שולט .

באילו כלים נשתמש :

גוגל אנאליטקס – תהליך די פשוט של הטמעת קוד של גוגל שמטרתו לבצע ניתוח פעילות באתר כגון מאילו ערים / מדינות משתמשים נכנסו לאתר, שעות כניסה ואלו דפים הכי נצפים ועוד מספר רב של פרמטרים שיתנו לנו תמונת מצב בזמן אמת על כל התהליך.

גוגל וובמסטר – כלי של גוגל שמראה איך גוגל מאנדקס את האתר שלנו , בודק כמות לינקים מפנים מהאתר ולאתר , מילות חיפוש , ועוד .

כלי חיפוש מילות מפתח – הכלי הראשי של גוגל שנותן לנו ביצועים לפי מילות מפתח כגון כמות חיפושים ממוצעת לחודש לפי ביטוי או מילת מפתח , רעיונות לקבוצת מילות מפתח על סמך ביטוי או אתר קיים ועוד .

ובכן , אם אתם עדיין סקרנים ללמוד על התחום , שם למעלה , בתפריט הראשי – תוכלו למצוא פירוט נרחב בכל נושא הקשור לתחום של קידום אתרים .

קריאה מהנה !

רוצים לפרסם מאמרים בנושא קידום אתרים ועבודה מהבית ?

שילחו לי פרטים למייל , וחכו לאישור . המאמר שלכם יופיע באתר !

מייל : samsambm@gmail.com