קידום מוצרים באמצעות פרסום באנרים

קידום מוצרים באמצעות פרסום באנרים

מפרסמים מוצרים ברשת ? המאמר הזה בשבילכם .

לא פעם שאלתם את עצמכם מהו ערוץ הפרסום עם יחס ההמרה הגבוה ביותר מצד אחד , ומצד שני עלות ההשקעה היא יחסית קטנה.

ובכן אני מניח שכולכם נתקלתם בפרסומות בכל מיני אתרים – פרסומות קופצות , בתוך התוכן , מעל הכותרת של האתר וכדומה . ובכן – אלו הם מפרסמים שרכשו מאותו אתר שטח פרסום – ממש כמו שמשכירים שלטי חוצות – אלה שכאן מדובר באינטרנט .

 

ערוצי-פרסוםאתם כמובן יכולים כל היום לפרסם בחינם בקבוצות פייסבוק ובכל מדיה חברתית אבל עדיין מלבד הקלקות זה רק בזבוז זמן. יש המון משווקים שיעדיפו להירשם לרשת שותפים וע"י כך לתת לכל השותפים להתעסק בכל מה שקשור להפצת הבאנרים ושאר הקריאיטיב , אבל היום אני אדבר על אתר מדהים – Fiverr .

אחד האתרים האהובים עלי. ואני אלמד אתכם איך לבחור את נותני השירות האיכותיים בהמשך המאמר. עכשיו בואו ואסביר לכם כיצד אני משתמש באתר fiverr כדי לקדם תכנים או מוצרים.


.

באתר הזה ישנם המון נותני שירות שתמורת 5 דולר יפרסמו את הבאנרים שלכם באתרים שהם מנהלים. מה זה אומר ? פשוטו כמשמעו -" שלמו 5 דולר ואני אציב את הבאנר שלכם + לינק אפיליאייט שלכם באתר שאני מנהל"  . מעולה לא ? ובכן אתם חייבים לוודא כמה דברים חשובים ביותר – חשוב מאד לבקש נתוני גלישה מנותן השרות , תכנסו גם בעצמם לאתר על מנת לוודא שאכן נראות האתר והתוכן באמת איכותי . חפשו את האתר במנוע חיפוש של גוגל על מנת לבדוק מה מיקום האתר על מנת להצליב נתונים מול נותן השירות. עוד דבר שחייבים לשים לב אליו הוא התאמת סוג המודעה שלכם לאתר המפרסם . לא הייתי מפרסם מוצר שקשור לדיאטות באתר שעוסק בטכנולוגיה למשל.  למרות שלא תמיד יש סתירה בין הדברים – אנשים שקונים מוצרים טכנלוגים גם עושים דיאטה אתם יודעים למה אני מתכוון. אך בכל זאת , תנסו להתאים את אופי המוצר לאתר המפרסם.

איך נבחן את אמינות נותן השירות ?

ובכן ישנן כמה דרכים לבדוק את רמת האמינות :

דירוג , משובים חיובים, כמות עבודות , מחיר ועוד . הייתי ממליץ לכם לפני שאתם רוכשים משהו , באופן כללי מהאתר , להיכנס לעמוד נותן השירות ולבדוק המלצות , ולא להתבייש ליצור קשר בהודעה פרטית ואכן לוודא את כל הפרטים כמו כמה זמן תוצג המודעה, ואיפה בדיוק היא תמוקם באתר וכו' .

שוב , Fiverr זו פלטפורמה מעולה למציאת פתרונות מגוונים בכל מיני מישורים כגון כתיבת תוכן , עיצוב , שיווק ועוד . ממליץ בחום !

 Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*