שליחת הודעות אוטומטית ברשתות חברתיות

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

האם ידעתם שניתן ליצור לידים ע"י שליחת הודעות אוטומטית ב Twitter ו  Instagram  ?

האם אי פעם קיבלתם הודעות ישירות מ Twitter מגולשים שהתחלתם לעקוב אחריהם ? לא מוזר ? האם הגיוני שכל משתמש נמצא און ליין בדיוק כשלחצתי על "לעקוב" בטוויטר ? ובכן , תנו לי להראות לכם משהו מדהים . מה אם אני אגיד לכם שכל עוקב חדש שלכם ב Twitter או ב Instegram יקבל מכם הודעה אוטומטית ברגע שהוא נרשם כעוקב שלכם ?

נחמד נכון ? אז תכירו את האתר Holr .

האתר הזה פשוט מדהים וקל מאד לשימוש . באמצעותו ניתן לשלוח הודעה ישירה באופן אוטומטי בכל פעם שמישהו חדש עוקב אחריכם. את ההודעה ניתן לערוך כמובן בכדי לקדם את דפי הנחיתה שלכם או כל מוצר אחר . בנוסף ניתן לקבוע זמני שליחה ולהוסיף מספר הודעות לשליחה במקביל לכל עוקב חדש או לכל העוקבים שלכם ב Twitter .

מה שיפה באתר הוא שיש לכם את האפשרות להשתמש בשירות ללא שום עלות . כמובן שבגרסת הפרמיום שלהם יש המון תכונות שאין בגרסה החינמית אבל לפי דעתי בתור התחלה הגרסה החינמית מספיקה.אז איך עושים את זה ?

קודם כל – כנסו לאתר Holr.co וצרו חשבון – האתר יבקש מכם גישה לחשבון Twitter או ה Instagram שלכם על מנת לשלוח את ההודעה . נסחו הודעה יפה וקצרה , משהו כמו : " תודה על המעקב ! קבלו את המתנה היומית שלי [לינק לעמוד נחיתה] " . הנה תמונה לדוגמא . פה השתמשתי בחשבון הטוויטר שלי ( יש אפשרות גם לאינסטגרם ) :

ציוצים-אוטומטים

לאחר שסיימתם לחצו על הפעלה והנה לכם מערכת דיוור דרך הטוויטר ! המערכת של Holr תתחיל לשלוח הודעות באופן אוטומטי אחרי כל עוקב חדש שלכם . ניתן גם לראות הודעות שכבר נשלחו .

בהצלחה !